Lut14

Projekt ZIMA z TVN

imprezy

W dniach 15-16.02.2020 na stoku SKI&SUN wielkie wydarzenie.
Projekt ZIMA z TVN. Spotkania z gwiazdami, zimowe animacje, slalom, konkursy z nagrodami! Zapraszamy i życzymy wspaniałego weekendu w Świeradowie : )

Czytaj więcej
Lip24

FACEBOOK'owy KONKURS !!!!

imprezy

Apartament ZŁOTY przeszedł metamorfozę ? Nowe kolory ścian, piękna sofa, nowy kącik do relaksu. Niezmienny jest widok z okna i balkonu ? Widok, który zachwyca i oczarowuje ??? Poszukujemy nowej nazwy dla apartamentu. Nagrodą dla zwycięzcy jest voucher o wartości 150 zł na wypoczynek w naszym apartamencie ???

Czytaj więcej
Cze09

Izerski Jarmark Cudów

imprezy

Perski Izerski to lokalny jarmark odbywający się w sercu Osady Kopaniec i otoczeniu zjawiskowej przyrody. Znaleźć tu można unikatowe rękodzieło, nabyć żywność prosto od rolników oraz skosztować wybornej izerskiej kuchni, a wszystko to w połączeniu z warsztatami i zwiedzaniem repliki średniowiecznej wioski.

Czytaj więcej
Lut16

Projekt Zima z TVN

imprezy

SKI&SUN Świeradów Zdrój, Gmina Świeradów Zdrój oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zapraszają do udziału w Projekcie Zima z TVN.

Zapraszamy na: ? Spotkanie z Gwiazdami TVN ? Zawody SKI & SNB ? Animacje dla najmłodszych ? Konkursy ? Strafa Chill 16-17 lutego będzie się działo! Musicie z nami być : )

Czytaj więcej
Sty18

Otwarte Poniedziałki "Izery Trzech Żywiołów"

imprezy

Planujesz przyjazd do Świeradowa?
A może tu mieszkasz i też chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych lasach i przyrodzie Gór Izerskich? Od poniedziałku - co tydzień w godzinach 10-14 Nadleśnictwo zaprasza do Chaty Drwala w Ogrodzie "Izery Trzech Żywiołów" na otwarte poniedziałki. Grupy zorganizowane przyjmujemy jak dotychczas czyli na zasadzie rezerwacji - poniedziałki otwarte dla osób indywidualnych

Czytaj więcej
Sty05

RunTrack Świeradów-Zdrój

imprezy

Wpiszcie w kalendarze telefoniczne, firmowe i rodzinne - 5 stycznia 2019 rok Bieg i Nordic Walking Policz się z cukrzycą stawaj na sport!!!

Spotykamy się na starcie tras RunTrack Świeradów-Zdrój. 2 dystanse - 1 km (dla najmłodszych) i 5 km (dla starszych i kijkarzy). Udział w biegu jest płatny min. 5 zł. Pieniądze od Was zasilą konto WOŚP, z którego fundacja kupi pompy insulinowe dla kobiet w ciąży.
Serdecznie zapraszamy i polecamy!

Czytaj więcej
Lis05

Randka w ciemno, na dwie pary - MDK Lubań

Imprezy

Szanowni Państwo. Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza na znakomity spektakl komediowy pt. ?Randka w ciemno, na dwie pary?. Mamy nadzieję, że doborowa obsada ? Małgorzata Potocka, Alicja Kwiatkowska, Michał Milowicz i Krzysztof Ibisz oraz rewelacyjna cena - tylko 35 zł - zachęci Państwa do obejrzenia spektaklu w dniu 5 listopada 2014 r. o godz. 19.00 w Sali Widowiskowej przy ul. Kościuszki 4 w Lubaniu. Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Poważnego partnera na dobre i na złe. Każde z nich, robi to na swój sposób i ma inne oczekiwania. A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka w ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy im się uda znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia ? Kanadyjski autor, Norm Foster, zawarł tu wszystko, co jest niezbędne w romantycznej komedii dla dorosłych. Randka w ciemno, na dwie pary to zmyślnie ułożona historia, sprawne dialogi, sensualne sceny oraz dużo śmiechu i zabawy. Samotność to nie jest najlepszy przyjaciel. Doskwiera nieraz aż do bólu. Jest to sztuka pokazująca, że osoby w średnim wieku też marzą o miłości, gorących uczuciach, o tej jedynej i jedynym, i mają do tego prawo. A przy tym czują na plecach oddech uciekających lat. Może to już ostatni dzwonek i ostatnia szansa ? Jeżeli szukasz dobrej zabawy i rozrywki, to ją właśnie znalazłeś. Nagłe i niespodziewane zwroty akcji czynią to przedstawienie bardzo atrakcyjnym i zaskakującym.

Czytaj więcej

Wydarzenia

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym informacjiami z życią naszych apartamentów, miasta i regionu.